Пошук
  • Ігор Тарещук

#Міфи в які досі вірять автомобілісти

На жаль, не дивлячись на доступність в наші дні всілякої інформації, яку можна перевірити в інтернеті, багато автомобілістів вірять в різні міфи. Тому не давайте себе обманювати. Як? Все просто - перестаньте вірити в розповсюдження мифів.


Міф №1️ Чи потрібно міняти шини одночасно?

Звідки взявся цей міф? Вся справа у тому, що при заміні однієї покришки нібито нерівномірно зноситься протектора резини у автомобіля зменшується щеплення з дорогою, збільшується тормозний шлях і навіть нібито пришвидшує знос інших шин.

В якійсь мірі це логічно, але, погодьтеся, витрачати гроші на всі чотири нових шини, коли, наприклад, вилізла гуля тільки на одній покришці це маячня. Тому нікого не слухайте, якщо ви пошкодили одну шину, то просто купите нову покришку тієї ж марки і моделі.

Міф №2️ Чи потрібно часто міняти моторне масло?

Ще один розповсюджений міф. Так багато автомобілістів рекомендують міняти моторне мастило? В двигуні 5000-8000 км. На їхню думку тільки так можна запобігти передчасному зносу двигуна.

Якщо мова йде про не якісне масло то звійсно що часта заміна буде зменшувати ризики. Якщо заливати якісні дорогі мастила в двигун, то масло можна міняти не так часто. Наприклад, в деяких автомобілях можна міняти кожні 12000-15000 км. Ми рекомендуємо міняти кожні 10000 км.

Звідки взявся цей міф? Його коріння сягає в далеке минуле, коли в двигунах використовували переважно мінеральні моторні оливи, які вже до 5000 км втрачали свої хімічні якості і не змащували належним чином внутрішні компоненти двигуна. Сьогодні виробники моторних олив досягли такого рівня, що вдається виробляти синтетичні масла, які без втрати властивостей здатні змащувати двигун довгий час.🏁 Це тільки перша частина автомобільних міфів

#автомобіль #стольвів #стоукраина #разборка #разборкат5 #разборкатигуан #запчастит5 #запчастит6 #шротт5 #шроттигуан #львів #автосшаукраина #автоизсша #автозлом

90 переглядів0 коментарів