Пошук
  • Ігор Тарещук

Обслуговування двигунів: швидке проведення ремонтних і профілактичних робіт за доступну ціну

Серце будь-якого автомобіля – мотор, вимагає до себе дбайливого ставлення та ретельного догляду за собою. Навіть незначні поломки двигуна і найменші дефекти його деталей можуть призвести до катастрофічних наслідків. Щоб уникнути їх, слід регулярно проводити профілактичну перевірку і, при необхідності, робити ремонт або заміну вузлів мотора. Для проведення цих робіт, якщо Вам їх не посилити, Ви завжди можете залучити наших фахівців. Ми гарантуємо проведення якісної і швидкої діагностики та ремонту двигуна.

Діагностика несправностей двигуна від А до Я

Якщо Ви помітили зміни в поведінці двигуна, почули нові нотки в його шумі або поява незрозумілого стукоту і вібрації, то саме час зробити перевірку його роботи в цілому і діагностику кожного окремого вузла. На нашій станції технічного обслуговування авто для цієї мети Ви знайдете все необхідне обладнання: спеціальні стенди для детального візуального огляду, інструменти для механічної перевірки і пристрої для комп’ютерної діагностики сучасних моторів.

Ремонт двигунів: проведення робіт будь-якого рівня складності

Після діагностики, ми також допоможемо Вам здійснити ремонтні роботи вузлів двигуна. З нашою допомогою, недорого і якісно Ви зможете:

Провести ремонт / заміну паливної підсистеми;Зробити шліфування валів;Змінити поршні;Здійснити капітальний ремонт двигуна.


15 переглядів0 коментарів