Пошук
  • Ігор Тарещук

Які б/у запчастини можна і не можна купувати для автомобіля? Частина 2.


Ходова

В б/у стані запчастини цієї групи на 60-70% дешевше нових. Потрібно вибирати деталі, знос яких не перевищує 20-30%.


+ Без побоювань можна купувати кронштейни, усілякі кріплення (болти-гайки). Не повинно виникнути проблем після покупки б/у амортизаторів, пружин, ШРУСів, важелів, сайлент-блоків. Не нові гальмівні колодки і диски вважаються «умовно придатними»: якщо вони криві, можна замовити послугу по проточці (100-350 грн).


- Не рекомендуємо купувати б/у деталі таких категорій. Йдеться про такі елементи гальмівної системи, як циліндри, вакуумний і гідравлічний підсилювачі, шланги, троси, супорти. При купівлі таких детайле ретельно оглядайте запчастину.Наші 4 рекомендацій

-Вибирайте розбірки які вже працюють доволі довгий час. В більшості випадків такі компанії надають гарантію на запчастини, або роблять повернення якщо вона не підійшла або була пошкоджена при доставці.

-Якщо СТО знаходиться не далеко, краще самому приїхати і перевірити запчастини.

-Перевагою буде якщо запчастини були без пробігу по Україні!

-Остерігайтесь шахраїв! Збільшення кількості автомобілів на іноземній реєстрації в України, привело до того, що велика кількість власників на єврономерах почали розбирати свої автомобілі на запчастини. Часто серед них можуть бути шахраї!

58 переглядів0 коментарів